Yönetici

göğüs dekolteli elbisesi gerekçe gösterilerek uçağa alınmayan kadın

13-10-2020 15:47:22

Hava alanında Kayla Eubanks isimli kadın, kıyafeti "iffetsiz, açık ve müstehcen" bulunduğu için uçağa alınmadı. Kadın yolcu bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak duruma isyan etti.

 

Kayla Eubanks yarım saat kadar Southwest Airline uçağına biniş kapısında bekletilirken kendini kayda aldı.

Twitter'dan bir dizi görüntü paylaşan Eubanks, "Uçuşuma alınmadım çünkü göğüslerimin çok 'iffetsiz, açık ve müstehcen' olduğu söylendi" yazdı.

Eubanks'e iki görevli kuralları açıklamaya çalıştı. Kayla onlara "kıyafetim iffetsiz mi, açık mı, müstehcen mi" diye sorunca şaşıran görevli "her üçü de olabilir, bilemiyorum" dedi.

Kayla ayrıca bir pilotun yanına gelip, uçağa binebilmesi için kendisine tişört vermek istediğini söyledi. Kayla'nın pilotun verdiği kıyafeti giydikten sonra uçağa binmesine izin verildi.

Eubanks, uçakta pilotun kendisine verdiği tişört ile birlikte çektiği fotoğrafı paylaştı. Yolculuğun yarısında bunu çıkardığını söyleyen Eubanks, uçaktan indikten sonra kendisine görevlilerle konuşması gerektiğinin söylendiğini belirtti.

Görevliler bir daha uçuşa bu şekilde alınmayacağını söyledi. "Ne yapayım, göğüslerimi evde mı bırakayım?" diye tepki gösteren Eubanks, "Sizden başka kimse şikayet etmiyor" diye serzenişte bulundu.

Southwest Airlines firması "Çalışanlarımız herkesin iyiliğini ve komforunu düşünerek hareket ediyor. Kurallarımız gereği her durum farklıdır. Kendisini de arayarak yaşadığı deneyimden dolayı özür diledik ve iyi niyetimizin göstergesi olarak bilet ücretini iade ettik" açıklamasını yaptı.

Bu Başlığı Beğenenler
Endoplazmik netti kulun
Yönetici

Yazık gercekten yazık kime ne yani ne giydiğinden. Sen işini yapsana istemiyosan görmek bakma o tarafa !!

Yolcuların ne giyindiğinden cok yolcular için uçuşun nasil rahat konforlu geçirebileceklerini düşünseler keşke. Ne de olsa hizmet sektörü 🤘

Cevap Yazabilmek İçin Giriş Yap Yada Ücretsiz Kayıt Ol